loader
Porady

Jak zamontować szynę do krzeseł - część III

Jak zamontować poręcz krzesła - część III

Część III tych postów na temat instalacji szyny na krzesło polega na wykończeniu formowania łóżka i wypełnieniu/zaślepianiu wszystkich otworów w przygotowaniu do malowania. Możesz zobaczyć moje poprzednie dwa posty na jak zainstalować szynę krzesła przy Jak zainstalować szynę krzesła - część I i Jak zainstalować szynę krzesła - część II.

Jak widać na tych dwóch zdjęciach są interesujące szczegóły, które pojawiają się, gdy szyna krzeseł dociera do obudów okien i drzwi. Ja zdecydowałem się na "powrót" górnej szyny nad krawędź obudowy okna i drzwi o około 1/2″. Umieściłem również mały promień na tym rogu, aby zapobiec ostrym krawędziom, które mogłyby kogoś zranić.

krzesło

Innym szczegółem, który możecie zobaczyć są zwroty, które umieściłem na listwach łóżka. Jak już wspomniałem w poprzednich postach, listwy łóżkowe instaluje się tak samo jak listwy wieńczące. Użyłem zewnętrznego powrotu rogu na formowanie. To daje naprawdę ładny wykończony wygląd w porównaniu do tego, jeśli po prostu zatrzymał się formowanie łóżko z kwadratowym cięcia.

Przed malowaniem szyny krzesła wypełniłem wszystkie otwory po gwoździach i małe szczeliny z lateksem caulking. Istnieją dwa klucze do uzyskania jakości pracy uszczelniania jest użycie małych lekko skośne cięcie na rurce uszczelniającej, a za pomocą wilgotnej końcówki palca, aby wygładzić koralik uszczelniacza po zastosowaniu go z pistoletu.

Jeśli nie posiadasz gwoździarki powietrza może chcesz sprawdzić Porter Cable Nailer Kit, które można kupić za bardzo rozsądną cenę.

Teraz szyna krzesło jest gotowy do warstwy dobrej jakości podkład lateksowy i dwie warstwy półpołysku białej farby, aby dopasować resztę pracy trim.How To Install A Chair Rail - Part IInstall A Chair Rail - Part II