loader
Porady

Recenzja sprężarki powietrza Husky Vs Kobalt

Husky i Kobalt są znanymi producentami najbardziej akceptowalnych kompresorów powietrza. Nawet te marki są niezwykle surowe w kwestii jakości swoich sprężarek powietrza. Tak więc, jest to trudne do wykonania ostatecznego połączenia, aby kupić husky lub kobalt kompresor powietrza. Ale przewodnik debaty Husky vs Kobalt kompresor powietrza może pomóc Ci wybrać jeden z nich, porównując te dwa.

Oczywiście, sprężarka powietrza z marek ma kilka silnych stref, jak również szybkie punkty. Nie tylko to, sprężarki powietrza, które produkują, nie są równe pod względem trwałości, konstrukcji i wydajności, choć mają też pewne podobieństwa.

Podążając za przewodnikiem, porównamy możliwie wszystkie cechy i czynniki między tymi dwoma markami Husky i Kobalt. Powietrze ma pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszej sprężarki powietrza w oparciu o głęboką analizę.

Streszczenie artykułu

 • Historia marek sprężarek powietrza Husky vs Kobalt
 • Kompresory powietrza Husky vs Kobalt
  • Zalety sprężarki powietrza Husky
  • Zalety sprężarki powietrza Kobalt
  • Wady sprężarki powietrza Husky
  • Wady sprężarki powietrza Kobalt
 • Który jest najlepszy: Kompresor powietrza Husky vs Kobalt?
  • Husky: Przenośna sprężarka powietrza o pojemności 20 galonów
  • Kobalt: Cicha sprężarka powietrza o pojemności 4,3 galona
 • Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprężarek powietrza Husky i Kobalt
  • Mam nadzieję, że masz Husky Vs Kobalt Air Compressor rzeczywiste porównanie

Historia marek sprężarek powietrza Husky i Kobalt

Zarówno Kobalt jak i Husky są prywatnymi firmami, które produkują dla Lowe's (Kobalt) i Home Depot (Husky) odpowiednio. Obie marki produkują szeroką gamę narzędzi linii rzemieślniczej.

Marka Husky została zlokalizowana w Milwaukee, Wisconsin w 1924 roku, a jej początkowym produktem były klucze udarowe. Własność marki zmieniała się kilkakrotnie, a Stanley Black & Decker jest najnowszą marką, która przywróciła ją do życia i rozpoczęła produkcję narzędzi dla Home Depot w 1992 roku.

Obecnie Husky produkuje różne rodzaje narzędzi ręcznych, pneumatycznych i do przechowywania narzędzi, w tym sprężarki powietrza, śrubokręty, nasadki i inne.

Z kolei Kobalt jest znacznie nowszą marką w porównaniu do Husky. Lowe's przyniósł tę markę w 1998 roku i zaczął produkować narzędzia ręczne dla swoich sklepów. W 2011 roku marka znacznie się rozwinęła i od niedawna produkuje narzędzia ręczne zasilane akumulatorami litowo-jonowymi. Kobalt produkuje również wiele różnych rodzajów narzędzi mechanicznych i ręcznych, w tym elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne i inne narzędzia do pracy na zewnątrz.

Sprężarki powietrza Husky vs Kobalt

Choć Husky i Kobalt to różne marki, produkowane przez nie sprężarki powietrza mają kilka niezaprzeczalnych podobieństw, które sprawiają, że są wydajne i niezawodne. Po pierwsze, sprężarki powietrza obu marek są wyposażone w dwustopniowe systemy sprężania powietrza. Ponadto oferują one smarowane i olejowe sprężarki powietrza o konstrukcji pionowej. Obaj producenci produkują sprężarki powietrza z napędem elektrycznym, które wymagają napięcia do 230 V.

Zalety sprężarki powietrza Husky

Husky to uznana marka, która produkuje niezawodne, wysokiej jakości sprężarki powietrza o konstrukcji pionowej. Ich kompresory powietrza są niezwykle wydajne i oferują dożywotnią gwarancję. Imponującą zaletą, którą oferuje marka husky jest to, że wygodnie zastępuje okazję. Kompresor powietrza tej marki może być używany zarówno do celów domowych, jak i komercyjnych.

Opinie klientów są również zadowalające. Narzędzia tej marki borykają się jednak z pewnymi problemami technicznymi, ale są one niewielkie w porównaniu z innymi markami. Mimo to potwierdza się, że sprężarka powietrza Husky jest bardziej wytrzymała i trwała niż Kobalt.

W przeciwieństwie do innych kompresorów, sprężarka powietrza Husky nie powoduje wycieków oleju. Jego pompa jest wysokiej jakości i działa niewiarygodnie dobrze. Sprężarka powietrza nie wytwarza głośnego hałasu nawet podczas ostrej pracy. Ze względu na znacznie cichą pracę, sprężarki powietrza husky są idealne do użytku domowego.

Sprężarka powietrza Husky jest dostępna w wersjach przenośnych i nieprzenośnych, które są niezwykle łatwe w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu. Niektóre sprężarki powietrza tej marki oferują pracę bez smarowania olejem, a cena jest warta tych wyjątkowych funkcji. Przede wszystkim, obsługa klienta tej marki jest dość przystępna i pomocna.

Zalety sprężarki powietrza Kobalt

Sprężarki powietrza Kobalt są zazwyczaj bardziej elastyczne i napędzane silnikami elektrycznymi. Wydajność sprężarek powietrza tych marek waha się od 1,5 do 5 KM. Bardziej odpowiednie dla domu i małego garażu, sprężarki powietrza Kobalt są niezawodną opcją do lekkiego użytku.

Prawdopodobnie najlepszą cechą ich sprężarki powietrza jest tworzenie cichej pracy. Nie tylko te, sprężarki powietrza Kobalt są stosunkowo bardziej przystępne cenowo niż sprężarki powietrza husky. Przez pewien okres czasu sprężarka powietrza Kobalt oferuje również niezawodną obsługę. Kobalt oferuje różne typy sprężarek powietrza, w tym sprzęgła, elektryczne i standardowe, co pozwala klientowi wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Pomimo tego, że są przenośne i nieprzenośne, Kobalt oferuje również sprężarki powietrza pionowe, poziome, o podwójnym kształcie i w stylu hotdog. Można wybrać pomiędzy smarowaną olejem i bezolejową sprężarką powietrza marki Kobalt.

Wady sprężarki powietrza Husky

Rozważając markę Husky dla sprężarki powietrza, musisz pamiętać, że będzie ona dość głośna. Ponadto, aby prawidłowo obsługiwać taki duży, husky kompresor powietrza, będziesz potrzebował indywidualnego obwodu o dużej wytrzymałości. Szczerze mówiąc, niektóre sprężarki powietrza marki Husky nie są tak trwałe jak inne modele. Nie spodziewaj się jednak jednolitej jakości wykonania we wszystkich kompresorach.

Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że zawór kompresora Husky pękł po pewnym czasie pracy. Kompresor powietrza Husky nie może pracować bez przerwy bez robienia przerw. Używanie sprężarki powietrza w sposób ciągły może spowodować awarię silnika, zgodnie z raportami niektórych użytkowników.

Wady sprężarki powietrza Kobalt

Kobalt nie bierze żadnej odpowiedzialności za naprawę produkowanych przez siebie sprężarek powietrza. Nie mają żadnych entuzjastycznych zespołów, które mogłyby służyć Chestermere, gdyby sprężarka powietrza powodowała jakiekolwiek problemy. Kobalt nie produkuje również dużych sprężarek powietrza dla większych stanowisk pracy i nie może wytrzymać przez długi czas pod ekstremalnym ciśnieniem.

Niektórzy użytkownicy donoszą, że jakość wykonania sprężarki powietrza Kobalt jest niska. Ich sprężarka powietrza zepsuła się po kilku latach użytkowania. Wreszcie, marka Kobalt nie oferuje żadnej gwarancji wymiany dla swoich sprężarek powietrza.

Który jest najlepszy: Kompresor powietrza Husky vs Kobalt?

Obie marki oferują wysokiej jakości sprężarki powietrza, ale Husky jest bardziej niezawodnym i wysokiej klasy wyborem. Wiele komercyjnych stanowisk pracy i garaży sugeruje poleganie na Husky. Powodem jest to, że Husky oferuje wysoce niezawodną i praktyczną konstrukcję w swojej sprężarce powietrza. Sprężarka powietrza Husky zapewnia wysoką wydajność i dożywotnią gwarancję. Marka ta pozwala swoim klientom na wygodną wymianę starych narzędzi husky.

Sprężarka powietrza produkowana przez Husky jest zdecydowanie trwała, długowieczna i niezawodna, chociaż przynosi kilka trudności technicznych.

Z kolei sprężarki powietrza Kobalt zapewniają cichą pracę, ale nie oferują zbyt długiego czasu pracy przy wysokiej jakości wykonania. Nie oferują niezawodnej obsługi klienta i nie biorą odpowiedzialności za naprawę swoich narzędzi. Czas pracy kompresora powietrza Kobalt jest niższy, a konstrukcja jest utrzymywana na stosunkowo niskiej jakości. Sprężarki powietrza Kobalt z pewnością nie wytrzymują długo w porównaniu do sprężarek husky.

Tak więc, porównując te dwie marki, Husky z pewnością oferuje kompresor powietrza wysokiej klasy. Większość sprężarek powietrza Husky jest zaprojektowana z pompami bezolejowymi i wymaga mniej konserwacji. Ponadto są one wysoce przenośne i niezawodne. Wreszcie, sprężarki powietrza husky są odpowiednie zarówno do ciężkich zadań komercyjnych, jak i do użytku domowego.

Sprężarka powietrza Husky

Husky: Przenośna sprężarka powietrza o pojemności 20 galonów

 • Ta sprężarka powietrza Husky ma pojemność 20 galonów i maks. 200 PSI, aby obsłużyć każde ciężkie narzędzie pneumatyczne przez dłuższy czas.
 • Może produkować 4,0 SCFM przy 90 PSI, dzięki czemu jednostka nadaje się do obsługi każdego rodzaju narzędzia pneumatycznego.
 • Konstrukcja z bezolejową pompą i wytrzymałymi gumowymi kołami zapewnia łatwość przenoszenia i mniejszą potrzebę konserwacji.
 • Kompresor jest dostarczany w pionowej konstrukcji, aby zaoszczędzić miejsce.
 • Ten wytrzymały kompresor powietrza posiada dwa szybkozłącza, które umożliwiają obsługę dwóch narzędzi pneumatycznych w celu zwiększenia wydajności.
Kup na Amazon

Husky 20 Gallon Portable Air Compressor to wiodący w branży, wysokowydajny kompresor powietrza. Oferuje 4,0 SCFM przy 90 PSI, dzięki czemu kompresor jest kompatybilny z większością ciężkich narzędzi pneumatycznych. Kompresor ma maks. 200 PSI z 20-galonowym dużym zbiornikiem. Połączenie tych cech sprawia, że sprężarka oferuje o 35% dłuższy czas pracy narzędzi pneumatycznych, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego garażu i scenariuszy przemysłowych. Inną ważną cechą jest poziom hałasu 81 dB, co sprawia, że sprężarka jest o 57% cichsza niż jakakolwiek inna 20-galonowa sprężarka powietrza.

Posiada pionową konstrukcję i wytrzymałe gumowe koła. Dzięki temu zajmuje niewiele miejsca i jest przenośna, co ułatwia manewrowanie urządzeniem. Sprężarka waży ponad 100 funtów i jest wyposażona w przedłużacz o długości 400 stóp, co jest więcej niż wystarczające dla każdej stacji roboczej do obsługi każdego rodzaju projektu związanego ze sprężonym powietrzem.

Sprężarka powietrza Kobalt

Sprężarka powietrza Kobalt Quiet 4,3 galona

 • Ta sprężarka powietrza Kobalt ma zbiornik o pojemności 4,3 galona i silnik o mocy 1 HP, który oferuje maksymalne ciśnienie 150 PSI dla szeregu operacji z wykorzystaniem sprężonego powietrza.
 • Sprężarka wytwarza 2,4 SCFM przy ciśnieniu 90 PSI, co jest odpowiednie do pracy z gwoździarkami wykończeniowymi, zszywaczami i gwoździarkami szkieletowymi.
 • Posiada dwie bezolejowe pompy i wytwarza mniej hałasu, co zapewnia cichszą pracę i mniejszą potrzebę konserwacji.
 • Wyposażona w regulator i szybkozłącze z możliwością wciśnięcia jedną ręką, co zapewnia łatwiejszą i szybszą obsługę.
 • Jest to lekka sprężarka powietrza, która posiada wysuwany uchwyt i gumowe kółka, aby zapewnić lepszą mobilność na stanowisku pracy i w garażu.
Kup na Amazon

Ten Kobalt Quiet 4,3-Gallon Air Compressor jest jednym z najlepszych cichych kompresorów powietrza. Dzięki połączeniu większego zbiornika i najniższego poziomu hałasu, ta sprężarka powietrza Kobalt nadaje się do cichego działania narzędzi pneumatycznych przez dłuższy czas. Jest to lekka sprężarka powietrza, która posiada ramę na kółkach z gumowym uchwytem, co sprawia, że jest bardzo przenośna do przenoszenia, użytkowania i przechowywania.

Kompresor jest wyposażony w silnik o mocy 1 HP i maksymalne ciśnienie 150 PSI, ale wytwarza 2,4 SCFM przy ciśnieniu 90 PSI. Mimo to, kompresor Kobalt jest w stanie obsługiwać gwoździarki brad i zszywacze oraz gwoździarki do ram. Oprócz tego sprężarka ta posiada dwie bezolejowe pompy i manometry w zbiorniku ułatwiające konserwację i sprawdzanie ciśnienia w zbiorniku w celu zapewnienia precyzyjnej pracy. Wadą tej sprężarki powietrza Kobalt jest to, że może się szybko przegrzać, a narzędzia nadają się tylko do lekkich projektów sprężonego powietrza.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące sprężarki powietrza Husky Vs Kobalt

Czy sprężarka powietrza Husky jest warta swojej wartości?

Oczywiście, sprężarka powietrza husky jest warta swojej wartości pod względem niezawodności i ceny. Nawet husky jest dobrą alternatywą dla marek Dewalt i Campbell, biorąc pod uwagę budżet. Większość klientów ocenia kompresor powietrza Husky jako niezawodny, łatwy w użyciu i zadowolony z obsługi klienta w Home Depot.

Kto produkuje sprężarki powietrza Husky?

Husky został wprowadzony przez Home Depot kilkadziesiąt lat temu, a Campbell Hausfeld produkuje sprężarki powietrza dla tej marki. Pompy do sprężarek są również produkowane w USA.

Czy sprężarki powietrza Husky potrzebują oleju?

Jeśli używasz sprężarki powietrza husky smarowanej olejem, to będziesz musiał dolewać olej w regularnych odstępach czasu. Możesz sprawdzić zalecenia producenta, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj oleju jest idealny dla sprężarki powietrza husky. Zazwyczaj olej kompresorowy SAE 30W do dużych obciążeń jest kompatybilny z kompresorem powietrza husky, ale upewnij się, że nie jest to olej detergentowy. Nie należy jednak stosować wielosezonowych olejów silnikowych, ponieważ mogą one uszkodzić sprężarkę powietrza.

Gdzie produkowane są sprężarki powietrza Kobalt?

Wiele różnych marek sprężarek powietrza produkuje sprężarki powietrza dla sieci sklepów Lowes, a następnie dostarcza je do firmy Kobalt. Dlatego nie ma gwarancji, że wszystkie sprężarki powietrza Kobalt są produkowane w USA.

Mam nadzieję, że masz Husky Vs Kobalt Kompresor powietrza rzeczywiste porównanie

W tym przewodniku dyskusyjnym na temat sprężarek powietrza Husky vs Kobalt podsumowaliśmy prawie wszystkie informacje o ich sprężarkach powietrza. Od historii marki, podkreśliliśmy, co zawarli w swoich sprężarkach powietrza, jak działają i niektóre opinie użytkowników.

Na koniec przejrzeliśmy dwie najlepiej sprzedające się sprężarki powietrza od marek, abyś mógł zdecydować się na sprawdzenie ich najlepszej sprężarki powietrza. Mamy nadzieję, że przewodnik jest wystarczający, aby wybrać między Husky i Kobalt, aby uaktualnić swoją skrzynkę narzędziową z kompresorem powietrza.