loader
Porady

Top 5 Najlepsze wiertło do wiercenia zamków

Czy stoisz przed zablokowanymi drzwiami? Stosując metody po metodach i wciąż stojąc na zewnątrz? Frustrujące, prawda? Przed walić otworzyć drzwi, dlaczego nie spróbować jednego ostatniego schronienia: wiercić swoje zablokowane drzwi.

Wiertarka elektryczna jest mięśniem, więc wywiercić zamek, jeśli masz doskonałe wiertła do zamków jest twoja ręka. Jednak nie wszystkie wiertła do zamków są idealne pomocne ręce. Aby odblokować uparty zablokowane drzwi, trzeba najlepsze wiertło do wiercenia zamków.

Choć w ostateczności, wiercenie drzwi z wiertłem zamka jest pewny sposób, aby dostać się do środka domu. Jeśli wiercić zamek idealnie, bębenek w rowkach kluczowych zamka będzie wiercić z drogi. Teraz potrzebny jest tylko śrubokręt z prostym rowkiem, aby przekręcić klucz. Doskonale, twoje drzwi są otwarte.

Streszczenie artykułu

 • Wybór Handyman's Choice: 5 najlepszych wierteł do wywiercania zamków
  • IRWIN 10-częściowy wyciąg śrub i wierteł do wiercenia zamków
  • Werkzeug 20 PCS Wiertła do wiercenia zamków
  • VSILE 6-PIECE Zestaw wierteł do zamków
  • NEIKO Zestaw wierteł ślusarskich dla leworęcznych
  • ALLmuis 4 sztuki wierteł do zamków drzwiowych
 • Jak wywiercić zamek wiertłami
 • Kluczowe czynniki, aby wybrać najlepsze wiertło do wiercenia zamków
  • FAQs na najlepsze wiertła do wiercenia zamków
  • Weź wiertła do wiercenia zamków

Wybór Handyman's Choice: 5 Najlepszych wierteł do wiercenia zamków

Najlepszą częścią wiercenia zamka jest to, że Twój kluczowy mechanizm zamka pozostaje nienaruszony. Tak więc, nie ma więcej roztrzaskiwania szkła okiennego lub zarysowania drzwi.

Istnieje bardzo wiele wierteł dostępnych. Nie wszystkie mogą wiercić zamki doskonale. Tak, aby Twoje zadanie maleńkie, zrobiliśmy przegląd pięciu najlepszych wierteł do wiercenia zamków. Usiądź wygodnie i cieszyć się jazdą z nami.

Wiertła są niezbędnym dodatkiem do Twojej skrzynki z narzędziami. Oczywiście, można uzyskać indywidualny bit, ale zestaw z odmianami wielkości i kształtów jest superman. Oto lista 5 najlepszych wierteł do wiercenia zamków:

Pamiętaj, że trzon Twojego wiertła nie może być większy niż uchwyt. Tak więc, Twoim pierwszym zadaniem jest znać rozmiar uchwytu Twojej wiertarki elektrycznej.

Top Pick Wiertło

IRWIN 10-częściowy wyciąg śruby i wiertła do wiercenia zamków

 • Wiertło pochodzi z Left-Hand Design dla lepszej ekstrakcji złamanych śrub.
 • Możesz umieścić silny nacisk podczas każdej pracy wiercenia z odwróconym spiralnym rowkiem
 • Handing każde zadanie wiercenia jest łatwe z 10 bitów rozmiarach
 • Wiertła pochodzą z wytrawionymi stronami dla lepszej penetracji
 • Konstrukcja Cobalt będzie oferować solidność i trwałość
Kup na Amazon

Innowacja, styl i design. IRWIN 10-pieces zestaw wierteł do zamka drzwi manifestuje to. Zestaw zawiera 5 wierteł i 5 ekstraktorów. Wiertła do zamków i wyciągacze wykonane są z kobaltu, mocnego i wytrzymałego materiału.

Agresywny lewy wzór odróżnia ten zestaw od innych. Należy pamiętać, aby wiertła lewe wkładać w kierunku odwrotnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Odwrotne spiralne żłobienie zagłębia się głęboko w martwy zamek drzwi z dodatkową siłą chwytu. Im większy opór, tym większa przyczepność.

Jedną z przydatnych funkcji tego zestawu jest rozmiary są wyryte na każdym wiertła i ściągacza. Tak więc, można łatwo znaleźć dokładny bit do wiercenia zamków w tempie węzłów. Zestaw zawiera EX-1, EX-2, EX-3, EX-4 i EX-5 ekstraktorów; 5/64″, 7/64″, 5/32″, 1/4″ i 19/64″ wiertła, które są w dobrze zorganizowanej metalowej obudowie indeksu.

Dodatkowo, wiertła z blokadą pozwalają na szybkie i skuteczne odklejenie najczęściej używanych rozmiarów elementów złącznych.

 • Wiertła IRWIN posiadają agresywną konstrukcję dla uzyskania dodatkowej mocy. Wiertło wgryza się w materiał z rosnącym momentem obrotowym podczas wiercenia zamka i generuje jeszcze większą siłę do usuwania elementów złącznych. Dla łatwej identyfikacji, rozmiary są wytrawione na każdym wiertle do zamków.

 • Wiertło działa znakomicie na zamki. Jednakże, niektóre z bitów są dość kruche. Bity mogą się szybko stępić na twardych metalach, a odwrócone bity są podatne na pękanie.

Zwycięzca

Werkzeug 20 PCS Wiertła Do Wywiercania Zamków

 • Zestaw wierteł wykonany jest z High-Speed Steel 4341
 • Możesz usunąć każdą złamaną lub uszkodzoną śrubę za pomocą 20 Ściągacza uszkodzonych śrub Werkzeug
 • Dzięki uniwersalnemu uchwytowi łatwo wkręcić lub wykręcić dowolny rozmiar końcówki
 • Obsługa wiertarki jest łatwa dzięki funkcji One Step Operation
 • Magnetyczny uchwyt na końcówki przedłużające pozwala dotrzeć do każdego zakamarka
 • Nieważne, jaki jest rozmiar wiertarki, bity są odpowiednie dla każdego rozmiaru
Kup na Amazon

Każdy rozmiar ma znaczenie. Werkzeug uniwersalny zestaw bitów wiertarskich służy znakomicie do wszystkich rodzajów śrub i wkrętów. Zestaw zawiera 20 sztuk rozebranych wyciągów śrubowych w 10 różnych rozmiarach. Dzięki temu wiercenie zamków drzwiowych staje się łatwe i inteligentne, ponieważ wszystkie rozmiary i kształty są do Twojej dyspozycji.

Ten uniwersalny zestaw wierteł jest wykonany z wysokiej jakości stali szybkotnącej 4341. W rezultacie, bity są trwałe i super twarde. Co najważniejsze, jego uniwersalny uchwyt pozwala na korzystanie z większości elektrycznych wiertarek dostępnych na rynku.

Najlepszą częścią tego zestawu jest to, że można obsługiwać swoje zadanie wiercenia w jednym kroku. Zawiera dwa uchwyty bitów rozszerzenia. Tak więc, nie trzeba regulować uchwyt lub konwersji do wyciągu.

Z wyjątkiem rozmiaru 6 - 10, wszystkie inne rozmiary można przymocować bezpośrednio do uchwytu na bity przedłużające. Musisz najpierw zainstalować bit 6 - 10 w adapterze gniazda. Używając wiertarki elektrycznej, można wtedy łatwo przewiercić się przez zamek drzwi.

Pamiętaj, że zaleca się stosowanie elektrycznej wiertarki ręcznej z tymi wiertłami i przy niskiej prędkości dla lepszej wydajności.

 • Werkzeug 20 PCS All-Purpose Set to w pełni funkcjonalny zestaw dobrze zorganizowanych wierteł plus pasujące ściągacze w dobrze zaprojektowanym pudełku. Są one zbudowane tak, aby pasowały do wszystkich rozmiarów i kształtów i są bardzo trwałe. Uniwersalny uchwyt i jednorazowe działanie sprawiają, że ten zestaw jest zasługującą częścią skrzynki narzędziowej.

 • Chociaż zestaw zawiera różne rodzaje wierteł, jakość wierteł jest wątpliwa. Niewiele z nich może nie działać tak dobrze na twardym metalu i są podatne na pękanie.

Najlepszy zestaw ogółem

VSILE 6-PIECE Zestaw wierteł do zamków

 • Wiertło jest wykonane z wysoką twardością 63-65HRC
 • Otrzymasz 6-częściowy zestaw śrub (0, 1, 2, 2, 3, 4) do różnych zadań
 • Stal SuperSpeed 4341 nadaje końcówkom dodatkową wytrzymałość
 • Wysoka trwałość i nowoczesny design sprawią, że urządzenie stanie się wołem roboczym w Twojej skrzynce z narzędziami
 • Czy jesteś profesjonalistą czy nowicjuszem, każdy może korzystać z urządzenia z łatwością
Kup na Amazon

Dla upartych śrub i bloków, zestaw wierteł VSILE jest gwiazdą wykonawczą dla wielu. Z jego sześcioma super śrubami, działa z każdym wiertłem lub śrubami o dowolnym rozmiarze. To wysokiej jakości narzędzie z 63-65HRC jest ulubionym narzędziem ze względu na jego wyższą twardość i pożądaną trwałość.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ten zestaw wyróżnia się najbardziej jest jego działanie. Wiertło do wywiercania zamków jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Wystarczy dwa proste kroki, aby odblokować zbuntowany zamek w drzwiach. Najpierw należy użyć mniejszego wiertła, aby wykonać czysty otwór. Następnie należy przełączyć wiertło na końcówkę ekstrakcyjną i z konsekwentnym naciskiem w dół wykręcić śrubę. Proste, prawda?

Wykonany z superszybkiej stali 4341, zestaw wierteł zapewnia wytrzymałość i trwałość. Ponadto, te sześć złotych bogini pochodzą z cool etui. Możesz więc przechowywać swoje wiertła do zamków bezpiecznie i uporządkowane.

 • Zestaw wierteł i wykrętaków VSILE działa na każdą uszkodzoną, złamaną lub zablokowaną śrubę. Dwie proste aplikacje kończą zadanie. To jest super-szybka stal i twardość 63-65HRC zapewniają trwałość i wytrzymałość tego zestawu wierteł zamka.

 • Ten zestaw wierteł służy łatwej obsługi. Jednakże, niektóre bity są nieco miękkie dla niektórych twardych śrub.

Premium Pick

NEIKO Lewa ręka zestaw wierteł ślusarskich

 • Urządzenie pochodzi z Cobalt Fortified High-Speed Steel dla przedłużenia żywotności
 • Można zarówno wiercić i wyciągnąć każdy złamany śrubę z lewej strony wierteł
 • Spirala Flute Design jest tam, aby umieścić dodatkowy nacisk podczas każdego ciężkiego zadania
 • 10-elementowe zestawy wierteł dają Ci różnorodność dla każdej pracy wiercenia.
Kup na Amazon

Wszechstronny dodatek do każdej skrzynki narzędziowej jest Neiko lewy zestaw bitów wiertarskich. Ten zestaw jest świetny do szybkich napraw w domu, takich jak wywiercenie zamka w drzwiach.

Lewe wiertła są wykonane z kobaltu wzmocnionego stali szybkotnącej. To trwałe wiertło wytrzyma wiele użyć bez utraty jakości. Zestaw oferuje podwójną wszechstronność z wyciągaczami śrub i wiertłami dla leworęcznych, aby wykonać pracę.

To wiertło ślusarskie posiada spiralne rowki, które wbijają się w powierzchnię z coraz większą przyczepnością, gdy stosowany jest moment obrotowy. Tak więc, można skutecznie wywiercić zamek drzwi jak blaze.

Dodatkowo, zestaw jest dostarczany z wygodnym, oznakowanym etui do przechowywania, które można łatwo zawiesić na haczykach tablicy, aby uzyskać szybki dostęp.

 • Zestaw wierteł NEIKO jest bardzo wytrzymały dzięki wykonaniu ze stali szybkotnącej wzmocnionej kobaltem. Spiralne rowki zapewniają dodatkową przyczepność i wydajność. Metalowa walizka z indeksem jest dobrze zorganizowana i łatwa do przechowywania.

 • Niektóre wiertła mogą nie pracować wydajnie na szorstkich lub twardych powierzchniach. Mają tendencję do tępienia się po kilku użyciach. Należy zachować ostrożność podczas otwierania lub zamykania obudowy, wiertła mogą wypaść z obudowy.

Najlepszy budżet

ALLmuis 4-Pieces Wiertła Bits dla zamków drzwiowych

 • Wiertła wykonane są z wytrzymałej stali szybkotnącej 4341.
 • Twardość 63-65HRC zapewnia gładką penetrację przez każdy materiał.
 • Możesz wykonać różne zadania wiercenia z zestawem 4 elementów.
 • Dwuetapowa obsługa sprawia, że urządzenie jest łatwe w użyciu na każdym poziomie zaawansowania.
 • Wiertarka jest odpowiednia dla każdego wiertła i każdej śruby.
Kup na Amazon

Zestaw wierteł ALLmuis jest zestawem dla wszystkich rodzajów upartych snag. Jeśli stoisz przed upartym zamkiem drzwi, zardzewiałym lub uszkodzonym, to narzędzie służy jako świetna pomocna dłoń. Te 4 sztuki wierteł i ściągaczy śrub współpracują z każdym wiertłem i każdą śrubą lub wkrętem.

W zestawie znajduje się stal szybkotnąca 4341 o twardości 63-65HRC. Bity są trwałe i solidne niż wiele innych zestawów dostępnych na rynku. Zestaw zawiera wygodną walizkę, która utrzymuje bity w dobrej organizacji.

Wystarczy wykonać dwa proste kroki i Twoja praca jest wykonana. Użyj odpowiedniego rozmiaru wiertła, aby wywiercić otwór z rozmiarem cięcia i wyciągnij śrubę lub wkręt za pomocą narzędzia do wyciągania. Szybko i wściekle, prawda?

Więc, nie więcej stojąc przed drzwiami z frustracji i wściekłości. Wywierć zamek i otwórz swoje drzwi.

 • Stal szybkotnąca i 63-65HRC sprawiają, że wiertła są twarde i długotrwałe. Mocne i wydajne wiertła współpracują z każdą wiertarką i zwycięsko walczą z każdą przeszkodą. Łatwa aplikacja pozwala bez wysiłku wywiercić każdy oporny zamek w drzwiach.

Jakość wiertła i jego spiralnego cięcia jest wątpliwa. Podczas wiercenia mogę nie wgryźć się głęboko.

Jak wywiercić zamek wiertłami

Wiercenie zamek nie jest rocket science. Z odpowiednich kroków, można łatwo zakończyć zadanie.

Przed rozpoczęciem wiercenia zamka należy dokładnie zbadać zamek, zwłaszcza środkowy trzpień.

Dopasuj wiertła do rozmiaru zamka i przymocuj je do wiertarki. Potrzebujesz stosunkowo mniejszego wiertła, aby wykonać czysty otwór bez uszkodzenia mechanizmu. Można zacząć od wiertła o szerokości około jednej ósmej cala.

Weź teraz młotek. Tuż poniżej linii ścinania w środku dziurki od klucza, uderz młotkiem, aby zrobić punkt. Ten punkt jest Twoją gwiazdą przewodnią.

Teraz należy wziąć wiertarkę i przez punkt orientacyjny wywiercić otwór w cylindrze zamka. Należy poruszać się jak żółw i wyczuwać wiertło.

Na początku napotkasz opór, gdy wiertło będzie walczyło z każdym kołkiem. W momencie, gdy poczujesz, że opór zniknął, wiesz, że kołki zostały pokonane. Z dumnym uśmiechem zwycięstwa, można wymusić zamek otwarty teraz.

Po mniejszego wiertła, dołączyć nieco większe wiertło do wiertarki. Teraz ponownie powoli przewiercić zamek, aby jeszcze bardziej rozbić bolce.

Teraz należy wziąć śrubokręt z płaskim łbem. Włożyć śrubokręt do łba zamka i obrócić mechanizm blokujący, tak jak w przypadku klucza. Jeśli wiercenie jest prawidłowe, mechanizm blokujący obróci się, a uparte drzwi otworzą się ponownie.

Jeśli jednak okaże się, że nadal stoisz przed drzwiami, być może trzeba będzie zniszczyć cały cylinder zamka.

Zamocować większe wiertło zamka do wiertarki i przejść przez cały mechanizm. Tak, to jest całkowite zniszczenie zamka, ale spójrz na jasną stronę: jesteś wewnątrz domu.

Kluczowe czynniki, aby wybrać najlepsze wiertło do wiercenia zamków

Oświecony kupujący to kupujący ekspert. Zanim dodasz zestaw wierteł do swojej skrzynki z narzędziami, rozważ kilka aspektów zestawu. To jest sposób, aby uzyskać najlepsze wiertło do wiercenia zamków. Tak więc, pozwól mi oświecić Cię z rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem najlepszego wiertła bez dalszej zwłoki.

Konstrukcja materiału: Kobalt jest podstawowym materiałem konstrukcyjnym prawie każdego wiertła. Jednak nie wszystkie wiertła oferują wysokiej jakości konstrukcji kobaltu. Naszym zaleceniem jest, aby wybrać wiertła wykonane z wysokiej jakości kobaltu.

Powód: wysokiej jakości konstrukcja kobaltowa zawsze tworzy wysoki poziom prędkości. Im szybciej wiertła będą się obracać, tym szybciej naruszysz zamki.

Końcówka: Końcówka jest jedną z głównych części wiertła do rozważenia. Podzielona konstrukcja jest zawsze zalecane przy wyborze wiertła do zamka drzwi. Podzielona końcówka zapobiega chodzeniu i sprawia, że prawidłowy kontakt z powierzchnią.

Kąt budowy: Kąt końcówek zwykle mówi, czy będą one przełamać bardziej sztywne powierzchnie lub bardziej miękkie powierzchnie. Zamki mają z reguły szorstką, nierówną powierzchnię zewnętrzną. Więc szersze i wyższe kątowe końcówki wierteł jest najlepszym wyborem do wiercenia zamków.

Chcesz wiedzieć dlaczego? Wyższy kąt podziału zapobiega chodzeniu i rozładowywaniu uszkodzeń skutecznie. Ciesz się jedwabiście gładkie wiercenie.

Powłoka: Wysokiej jakości powłoka oznacza trwałość zestawu wierteł. To również zmniejsza rdzę i zwiększa poziom żywotności. Znajdziesz tu niektóre powłoki pomagające wiertła przetrwać wyższy poziom ciepła. W rezultacie, można wiercić zamki przez długi czas bez napotykania żadnych problemów z wydajnością; powlekane tytanu.

Zazwyczaj większość wierteł ma złotą powłokę; wiertła z powłoką tytanową są również dostępne.

FAQs na najlepsze wiertła do wiercenia zamków

Czy można przewiercić się przez zamek?

Tak, można przewiercić się przez zamek. Możesz użyć wiertła i ¼ cala wiertła, aby przejść przez zamek. Upewnij się, że przechodzi przez środek mechanizmu. Po przewierceniu mechanizm blokujący zostanie zniszczony i będzie wymagał wymiany. Jednak jest to o wiele lepsze niż uszkodzenie drzwi, aby uzyskać wejście.

Jakie najlepsze wiertło jest używane przez ślusarza?

TCT (Tungsten Carbide Tipped) wiertło jest idealnym rozwiązaniem dla każdego wiercenia ślusarza. To wiertło ślusarskie jest bardzo odporne na ścieranie i może wytrzymać wyższe temperatury niż jakiekolwiek standardowe wiertła ze stali szybkotnącej. Jest idealny do wiercenia stali węglowej lub nierdzewnej, jak również euro cylindrów i innych zamków.

Gdzie mogę przewiercić zamek, aby go otworzyć?

Przed wywierceniem otworu w zamku, trzeba wiedzieć, gdzie wiercić. Punkt wiercenia powinien znajdować się tuż poniżej linii ścinania, linii dzielącej wewnętrzny i zewnętrzny cylinder zamka. Pozwoli to na utrzymanie wiertła na środkowej wtyczce.
Ponadto, to powinno być wystarczająco wysokie, aby przewiercić się przez tumblers pin skutecznie.

Weź wiertła do wiercenia na zewnątrz zamków

Wiercenie się zamek jest zawsze ostatni dzwonek. Jednak z najlepszym wiertłem do wiercenia na zamek, wiercenie obowiązek będzie bezproblemowe i bez wysiłku. Dlatego nie musisz już stać przed zamkniętymi drzwiami z frustracją i niepokojem. Wywierć zamek i otwórz drzwi.