loader
Porady

5 Najlepszy kompresor powietrza do wydmuchiwania zraszaczy

Najlepsza sprężarka powietrza do wydmuchiwania zraszaczy oznacza, że masz zamiar uzyskać najlepsze rozwiązanie dla swojego systemu zraszaczy. Jesteś narażony na ryzyko posiadania rdzy w rurociągu w sezonie zimowym, jeśli nie podejmiesz niezbędnych środków ostrożności. W naszych badaniach stwierdziliśmy, że użycie sprężarki powietrza jest szybsze i bardziej opłacalne niż inne rozwiązania. Chociaż sprężarka powietrza jest narzędziem oszczędzającym pieniądze, musi być wybrana starannie, tak aby była najwyższej jakości.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 5 najlepszych kompresorów, których przeglądanie nie zajmie Ci dużo czasu. I w ciągu kilku minut, można uzyskać prawo jeden, który będzie Twój najlepszy kompresor do wydmuchiwania zraszaczy. Jeśli chcesz utrzymać swój system zraszaczy, musisz dokładnie wydmuchać krople wody z rurociągów. W przeciwnym razie, twój rurociąg przestanie działać i dostać uszkodzony wewnątrz.

Podsumowanie artykułu

 • DIYers pick: Top 5 Best Air Compressor for Sprinkler Blowout
  • CRAFTSMAN: Najlepsza sprężarka powietrza do wydmuchiwania zraszaczy
  • California: Ultra cicha sprężarka powietrza do przedmuchiwania instalacji tryskaczowej
  • PORTER-CABLE: Kompresor powietrza C2002 do wydmuchiwania zraszaczy
  • DEWALT: Najlepsza sprężarka powietrza do wydmuchiwania zraszaczy
  • DEWALT: Sprężarka powietrza Max do przedmuchiwania linii zraszaczy
 • Najlepsza sprężarka powietrza do wydmuchiwania zraszaczy: Porady dotyczące zakupu
 • Znaczenie sprężarki powietrza do przedmuchiwania instalacji zraszającej
 • FAQs na Najlepszy kompresor powietrza do wydmuchiwania zraszaczy
  • Na zakończenie

DIYers pick: Top 5 Najlepsza sprężarka powietrza do wydmuchiwania zraszaczy

Nie jest tak łatwo wydmuchać te zraszacze, jeśli Twoja sprężarka powietrza nie działa idealnie. Więc jakość ma znaczenie, prawda? Nie martw się! Nasze najlepsze propozycje pomogą Ci znaleźć sprężarkę powietrza najlepszej możliwej jakości.

Rzeczywiście, możesz myśleć o profesjonalnym lub nowym systemie zraszania, ale posiadanie wysokiej jakości sprężarki powietrza będzie miało sens ekonomiczny. Tak więc, jeśli chcesz kupić sprężarkę powietrza, możesz wypróbować nasze wybrane najlepsze urządzenia. Przyjrzyjmy się pięciu najlepszym sprężarkom powietrza!

Najlepsza sprężarka powietrza do zraszaczy

CRAFTSMAN: Najlepsza sprężarka powietrza do zraszaczy

 • Kompresor powietrza ma cechę szybkiego odzyskiwania, która wymaga niewiele czasu.
 • Nie wymaga częstej konserwacji.
 • Oferuje odpowiednie ciśnienie wcięcia z 150PSI.
 • Zapewnia wysokiej jakości zawór zwalniający powietrze.
Kup na Amazon

Kompresor powietrza Craftsman CMEX6150 to najlepsza odpowiednia maszyna tłokowa o dużej mocy. Posiada wystarczająco szybki czas cyklu dla aplikacji do wbijania gwoździ do 90 PSI. Możesz użyć tego wszechstronnego narzędzia do różnych celów.

Ten doskonały Craftsman CMEC6150 jest częścią rozszerzonej linii firmy. Na przykład, pozwoli Ci wydmuchiwać zraszacze i zasilać źródło dla gwoździarek ramowych. I, otrzymasz niezawodne z jego doskonałe i dobrze funkcjonalne cechy.

Craftsman 6-gallon, jednak, jest doskonale potężny kompresor. Posiada uchwyt i gumowe nóżki do ochrony nóg i powierzchni, co jest szczególnie godne uwagi. Ponadto bezolejowa pompa sprawia, że nie wymaga on konserwacji. A po każdym użyciu należy spuścić wilgoć ze zbiornika za pomocą zaworu spustowego.

Jeśli chodzi o korzyści, sprężarka powietrza Craftsman ma wiele do zaoferowania. Jest to jednak najlepsze narzędzie do małych prac, takich jak smarownice, gwoździarki dekarskie i szkieletowe itp.

Oprócz tego, ten niewielkich rozmiarów kompresor powietrza może z łatwością obsługiwać pompowanie opon samochodowych, gwoździarkę do pomiarów wykończeniowych i inne podobne zadania. Ponadto posiada praktyczny uchwyt, który ułatwia transport w dowolne miejsce.

 • To 32,5 funtów kompresor maszyna jest wystarczająco lekki, że zapewnia dobrze przenośności. Ponadto, ma trwałą żywotność, która pozwoli Ci używać go przez dość długi czas.

Cons

 • Nie ma żadnych zauważalnych wad, gdy mówisz o tym super kompresor. Ale może stać się powolny w czasie, choć jest to naturalne dla maszyn.

Zwycięzca

Kalifornia: Ultra cichy kompresor powietrza do wydmuchiwania systemu zraszaczy

 • Kompresor powietrza jest spokojny tylko przy 70 dB.
 • Posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym.
 • Jego maksymalne ciśnienie wynosi 125 PSI.
 • Ma 60 Hz / 110 V.
Kup na Amazon

Ten super-mocny California Air 10020C Ultra Quiet Air Compressor jest jednym z najcichszych kompresorów powietrza 2,0 HP na rynku. Pojawia się z poziomem dźwięku tylko 70 decybeli. California Air Tools 10020AC ma 2,0 HP silnik obraca się tylko 1680 RPM, co powoduje mniej hałasu. Ten ultra cichy silnik z serii SP może pochwalić się cyklem pracy i pozwala na dłuższą i ciągłą pracę.

Jego bezolejowa pompa dwutłokowa, z drugiej strony, ma swoją konstrukcję, aby zapewnić długotrwałą wydajność. Zapewni Ci 3000 godzin lub więcej trwałości, a jeśli porównasz ją ze sprężarkami powietrza, trwałość jest o 500 godzin większa.

Poza tym, możesz używać jej pompy w szerokim zakresie temperatur (zimny rozruch) i na trudnym terenie (brak oleju w pompie). Ponadto, dzięki zaworowi łatwego rozruchu, będziesz mógł cieszyć się szybszym czasem rozruchu. Jego zawory zapewnią Ci szybki rozruch, nawet jeśli liczba amperów rozruchowych jest mniejsza.

Ta maszyna może pozwolić na swobodne obracanie się silnika poprzez uwolnienie niewielkiej ilości powietrza w czasie rozruchu.

CALIFORNIA AIR 10020C zużywa mniej amperów, dzięki czemu łatwiej jest ją uruchomić w niskich temperaturach. Dzięki zestawowi kół można ją łatwo przenosić po placu budowy, sklepie lub garażu. Co więcej, urządzenie to pozwoli Ci zaoszczędzić około 30% energii i kosztów utrzymania.

 • CALIFORNIA AIR 10020C eliminuje konieczność ręcznego opróżniania zbiornika powietrza sprężarki. Za pomocą ręcznie ustawianego timera można ustawić czas zarówno dla częstotliwości, jak i czasu trwania operacji opróżniania.

Wady

 • Po pewnym czasie użytkowania może dojść do zerwania powłoki malarskiej, ale jest to raczej fantastyczne rozwiązanie niż ten problem.

Najlepszy ogólnie

PORTER-CABLE: Sprężarka powietrza C2002 do wydmuchiwania tryskaczy

 • Jego maksymalne ciśnienie w zbiorniku wynosi 150 PSI.
 • Sprężarka powietrza ma maksymalną stabilność.
 • Jej niskoamperowy silnik 120V uruchamia się bez wysiłku.
 • Ma długotrwałe materiały.
 • Jego pompa bezolejowa nie wymaga konserwacji.
Kup na Amazon

Szukasz bezolejowego kompresora powietrza? Porter-cable jeden z najlepszych kompresorów powietrza, który spełni wszystkie twoje wymagania w tej kwestii. Kompresor PORTER-CABLE C2002 posiada zbiornik w kształcie naleśnika zapewniający stabilność, zawór spustowy wody i solidne gumowe nóżki.

Jej konstrukcja wysokociśnieniowa zwiększa wydajność narzędzi pneumatycznych dzięki 2,6 SCFM przy 90 PSI dla szybkiego powrotu do zdrowia. Bezolejowa pompa sprężarki powietrza zapewnia kilka lat bezproblemowej pracy. Zintegrowana osłona kabla sprawia, że transport tego urządzenia jest bezpieczny i wolny od uszkodzeń.

To fantastyczne narzędzie jest lekkie i posiada wbudowaną owijkę na przewód, która zwiększa wygodę pracy. Co ciekawe, do PORTER-CABLE C2002 dołączony jest 13-częściowy zestaw akcesoriów, który ułatwi Państwu pracę. Dzięki dodatkowym akcesoriom można zmienić jego zastosowanie. Osłona, uchwyt i osłona konsoli chronią ważne elementy, a jednocześnie są łatwiejsze do przenoszenia. W zestawie znajduje się również owijka na przewód, dzięki której przechowywanie jest bardzo wygodne.

Ma gumowe nóżki i zawór spustowy wody z jego konstrukcji. Nie trzeba transportować go na wózku z powodu jego l30 funtów lekki kształt ciała. I, to jest łatwiejsze do przenoszenia do miejsca pracy. Nie ma obawy, gdy jest zima, ponieważ może pracować płynnie na low-amp.

Do dwóch użytkowników może podłączyć się jednocześnie do elektrycznego kompresora naleśnikowego Porter-Cable, który wykorzystuje dwa sprzęgła powietrza do rozładowania powietrza.

 • Jego gumowe nóżki chronią go przed toczeniem się podczas pracy. Dlatego praca przy użyciu PORTER-CABLE C2002 jest łatwiejsza zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.

Wady

 • Pompa może stwarzać problemy przy zamykaniu. Radzimy uważać podczas używania narzędzia PORTER-CABLE C2002.

Wybór Premium

DEWALT: Najlepsza sprężarka powietrza do zraszaczy

 • Sprężarka powietrza typu pancake charakteryzuje się poziomem hałasu 75,5 dBA.
 • Jego wysoki regulator przepływu gwarantuje wysoką jakość działania.
 • Przekazuje maksymalne PSI na poziomie 165.
 • Jego wielkość zbiornika jest tylko 6 galonów.
Kup na Amazon

Szukasz najbardziej wygodnego kompresora powietrza dla swojego hobby lub małych projektów sklepowych? Kup DEWALT Pancake Air Compressor, aby dobrze radzić sobie z pracą. Ponadto, jeśli potrzebujesz narzędzia, aby dopasować różne rodzaje aplikacji, można wybrać DEWALT Pancake Air Compressor.

Wyposażona jest w bezolejową pompę, która zapewnia długotrwałą pracę sprężarki. DEWALT Pancake Air Compressor posiada ekskluzywne opakowanie na przewód. Dlatego też przechowywanie tego narzędzia podczas pobytu na zewnątrz jest bardzo proste. Solidny uchwyt na górze urządzenia zapewnia wygodę przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Poziom hałasu nie będzie wyższy podczas pracy z kompresorem DEWALT Pancake. W tym przypadku masz możliwość kontrolowania poziomu hałasu za pomocą gumowej osłony stóp. Użycie tej gumowej osłony dla poziomu hałasu jest całkiem inną cechą, którą posiada.

Co więcej, jeśli potrzebujesz lżejszego narzędzia do przenoszenia na miejsce pracy, będzie to idealne dopasowanie, ponieważ pochodzi z zaledwie 30 funtów całkowitej wagi, która wydaje się lekka, aby mieć w różnych miejscach.

Tak więc, jeśli chcesz nosić zewnętrzny pakiet zasilający dla projektu na zewnątrz, masz taką możliwość. Ponadto, można użyć jednego z tych pakietów zasilających do przenoszenia na węża inflatora na stałe.

Z drugiej strony, DEWALT Pancake może być najlepszym wyborem, aby napowietrzyć sprzęt taki jak trawnik lub opony, gdy nie trzeba tego robić regularnie. Dla nowicjuszy, będzie to błogosławieństwo, aby zacząć łatwo i szybko. Ze względu na jego wysoce wydajne funkcje silnika, otrzymasz optymalną wydajność.

 • Ma bonusowy wentylator cecha, która działa szybko, aby utrzymać pompę chłodno, gdy robi się gorąco po długim czasie użytkowania. Ponadto, może napełnić zbiornik tylko w 3 minuty.

Wady

 • To nie jest odpowiedni dla dużych aplikacji typu i projektów tylko. W przeciwnym razie jest to dobre narzędzie.

Wybór klienta

DEWALT: Kompresor Max Air do przedmuchiwania linii zraszaczy

 • Posiada silnik 2.6AMP do oferowania 0.75SCFM
 • Ten kompresor powietrza jest łatwy do podłączenia
 • Jego maksymalny wysoki potężny volt jest 120
 • Jest to połączenie elektryczne źródło zasilania
Kup na Amazon

Czy trzeba pracować dla linii wodno-kanalizacyjnych lub projektu przebudowy, DEWALT 135 pozwoli Ci wykonać swoją pracę. Zapewni bezobsługową pracę dzięki wytrzymałej pompie.

To wyjątkowo trwałe narzędzie wyeliminuje konieczność częstego sprawdzania pompy w celu jej uzupełnienia, co może sprawić, że nie będziesz się stresować. DEWALT posiada konstrukcję eliminującą olej, który przenosi się z powierzchni roboczej, co jest niezwykle przyjazne dla środowiska.

Otrzymasz ten wielofunkcyjny kompresor powietrza, który w pełni nadaje się do prac budowlanych, jak również do zastosowań domowych. Dlatego użytkownicy uważają to narzędzie za bardzo opłacalne ze względu na jego wielofunkcyjną formę.

Regulator wysokiego przepływu w modelu 135 sprężarki powietrza DEWALT dostarcza maksymalne ciśnienie powietrza, aby zwiększyć wydajność narzędzia. A jeśli chodzi o poziom hałasu, to jest on jednym słowem niesamowity.

Ma tylko 69 dBA maksymalnej głośności, która nigdy nie tworzy żadnego irytującego dźwięku. Bardziej wyraźnie, możemy powiedzieć, że można zrozumieć, że sprężarka powietrza jest w pobliżu tylko patrząc na niego.

To fantastyczne narzędzie ma swój zewnętrzny korpus ma solidną żeliwną ramę. W związku z tym, narzędzie pozostanie bezpieczne z pełną ochronę od uzyskania jakichkolwiek niepożądanych uszkodzeń. Ponadto, ma inną osłonę panelu sterowania, który daje idealną tarczę dla krytycznych części narzędzia.

Kulowy zawór spustowy jest dodatkową cechą tej maszyny, która działa na rzecz zwiększenia wydajności narzędzia. Jednakże, otrzymasz roczną gwarancję, jeśli kupisz ten doskonały kompresor powietrza.

 • W przeciwieństwie do zwykłej sprężarki powietrza, nie trzeba zmieniać pompy wielokrotnie, podczas gdy jest to DEWALT 135 kompresor. I, to 24 funtów i 1-galon zbiornik maszyny jest zbyt lekki do przenoszenia zgodnie z zapotrzebowaniem mobilności. To będzie twój wielki wybór!

Cons

 • Utrzymać wszystkie problemy zdrowotne w zakresie jego zbiornika ciśnieniowego, w przeciwnym razie może to spowodować wypadek.

Najlepszy kompresor powietrza do wydmuchiwania zraszaczy: Porady dotyczące zakupu

Istnieją dwie rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przy zakupie sprężarki powietrza do wydmuchiwania zraszaczy. Jedną z nich jest rozmiar zbiornika, a drugą - typ silnika.

Rozmiar zbiornika: To, czy kompresor powietrza może wydmuchać linię zraszacza, zależy od wielkości jego zbiornika. Zalecamy zignorować zakup zbiornika o pojemności od 1 do 5 galonów. Jeśli sprężarka ma wytrzymać przez długi czas, zalecane jest co najmniej 10 galonów. Nawet ten 10-galonowy zbiornik pozwoli Ci na pracę w nadgodzinach.

Rodzaje silnika: Znajdziesz sprężarki z silnikiem zasilanym elektrycznie, jak również z silnikiem zasilanym gazem. Zbadaliśmy silnik elektryczny ma ograniczone źródło napięcia elektrycznego, które idzie w górę 120 V tylko.

Często ryzykowne jest korzystanie z tak małego zakresu napięcia elektrycznego. Zasilany gazem silnik, nawiasem mówiąc, jest doskonałym wyborem dla systemów zraszaczy. To nie będzie wymagać od Ciebie żadnego dodatkowego źródła zasilania dla linii zraszacza. Jednak tutaj jest jeszcze pięć rzeczy, które należy mieć na uwadze przy zakupie sprężarki powietrza do wydmuchiwania linii zraszaczy.

Stały przepływ: Zimowanie linii zraszacza pęd do wydmuchiwania przez minimum 2 minuty wymaga zwiększenia 20CFM. Przed zakupem narzędzia należy sprawdzić, czy może ono obsługiwać 20 CFM co najmniej przez 2 minuty. I, nie powinieneś kupować żadnej sprężarki powietrza do wydmuchiwania linii zraszaczy, jeśli nie może zapewnić Ci tej konkretnej matrycy.

CFM: W przypadku sprężarki powietrza, minimum 6CFM jest istotną miarą jakości. To może pozwolić Ci iść na dużą do małej średnicy rurociągu dla strefy przez strefę wydmuchać.

Moc KM (HP): HP to głównie moc, która wychodzi z silnika sprężarki powietrza. Wszyscy wiemy, że silnik jest sercem narzędzia. Tak więc, aby zimować linie wodne, należy wybrać silnik o mocy co najmniej 4 HP.

Poziom hałasu: Na rynku dostaniesz kilka sprężarek powietrza, które zaoferują ci mniejszą cenę, ale więcej kłopotów. A wysoki poziom hałasu jest jednym z tych kłopotów, które mogą sprawić, że będziesz miał poważny problem z pracą.

Tak więc, przeczytaj instrukcję obsługi sprężarki powietrza ostrożnie i upewnij się o ich mierzalnym poziomie hałasu. Przygotowaliśmy naszą listę biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne cechy, które mogą sprawić, że sprężarka powietrza wyróżnia się. W tym przypadku, California Air Tools 10020C będzie najlepszym wyborem.

Przenośność: Jeśli potrzebujesz swojej sprężarki powietrza do wydmuchiwania zraszaczy każdego roku, wybierz narzędzie przenośne.

Znaczenie zimowania systemu zraszania: Bardzo ważne jest, aby zaplanować i zimować system zraszaczy. I wymaga to każdego roku w okresie zimowym.

Znaczenie kompresora powietrza dla systemu zraszania Blow Out

W okresie zimowym, woda zaczyna zamarzać, i zaczyna pękać lub pęknięcia rurociągu wody w domu. I to pękanie i rozerwanie jest powodem końcówki, dlaczego potrzebujesz systemu zraszania.

Zalecamy, aby unikać opuszczania systemu zraszania, gdy jest zima. Zamiast tego, można użyć tego czasu do naprawy / wymiany całego systemu zraszaczy. Ale jeśli chcesz iść na nowy system zraszania, to nie będzie tak opłacalne. To może kosztować do 5000 dolarów lub nawet więcej w oparciu o miejsca.

W tym przypadku, proponujemy kupić nowy kompresor powietrza. Będzie to najlepsza opcja niż zatrudnianie profesjonalistów lub posiadanie nowego systemu zraszaczy. I, jeśli nie jesteś w stanie kupić nowy kompresor, zachować cały zraszacz wyłączyć na określony czas.

FAQs na najlepszy kompresor powietrza dla Sprinkler Blowout

Jaki jest standardowy rozmiar sprężarki powietrza, że trzeba do wydmuchiwania zraszaczy?

Aby zapewnić standardowy rozmiar sprężarki powietrza do wydmuchiwania zraszaczy, należy przejść przez trzy istotne zmienne -
objętość
powietrza Rozmiar zbiornika
Typ silnikaHere
, wybierz objętość powietrza na 20 co najmniej na CFM, ale powinno być około 50CFM, aby uzyskać optymalny wynik. Mamy wspomniane powyżej już, że wielkość zbiornika powinna być co najmniej 10 galonów dla lepszego wyniku. W przypadku typu silnika, wybierz silnik zasilany gazem niż silnik elektryczny.Czy do zimowania systemu zraszaczy potrzebna jest sprężarka powietrza?

Nie jest obowiązkowe posiadanie sprężarki powietrza tylko z powodu zimowania systemu zraszaczy. Można to zrobić samemu, zamykając dopływ wody i otwierając zawory spustowe na końcu każdej strefy.
Ale posiadanie sprężarki powietrza jest konieczne, aby utrzymać wystarczającą siłę do zimowania doskonale. Może się okazać, że nie jest to możliwe do zrobienia samemu, niż posiadanie kompresora powietrza.

Jak przezimować zraszacze za pomocą sprężarki powietrza?

Cóż, oto kilka podstawowych kroków, które należy wykonać, aby przezimować zraszacze za pomocą sprężarki powietrza. Te podstawowe kroki to - Wyłącz wodę,
aby skutecznie przedmuchać systemOtwórz
teraz wodę spustową, a także śluzy na wążSprawdź
swój kompresor, czy woda spływa naturalnieWyłącz
urządzenie i przygotuj wąż i dołącz goWłącz
kompresor powietrza teraz i otwórz zawórProwadź
monitorowanie procesu

Jak zwiększyć ciśnienie wody w zraszaczach wynurzalnych?

Trzy podstawowe sposoby pomogą Ci zwiększyć ciśnienie wody w zraszaczach wynurzalnych. Dowiedzmy się, czym one są-1
. Ciepło- ciepło pomoże zwiększyć ciśnienie w linii.
2. Pompa- odśrodkowa / inny stylizowane pompy może zwiększyć poziom ciśnienia. Pompa będzie twój mechaniczny sposób na zwiększenie ciśnienia.
3. Elevation- poprzez wykorzystanie elewacji, łatwiej jest zwiększyć ciśnienie zbyt.


Gdzie mogę podłączyć mój kompresor powietrza do systemu zraszania?

Cóż, dowiedzieć się adapter sprężarki powietrza na linii zraszacza. Teraz podłącz go delikatnie na końcu węża narzędzia i zamknij zawór przepływu powietrza na kompresorze.

Na zakończenie

Podczas gdy jesteś zaniepokojony o utrzymanie systemu nawadniania trawnika poręczny, jesteś zaniepokojony zimowania systemu zraszania. Specyficznym zadaniem jest usunięcie wody z systemu zraszaczy tuż przed nadejściem sezonu zimowego. I, aby zrobić to doskonale, musisz wymagać najlepszej sprężarki powietrza do wydmuchiwania zraszaczy.

Zimowanie systemu zraszaczy przez sprężarkę powietrza jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów. I, jest to idealne narzędzie, aby zrozumieć cały proces dmuchanie się na system zraszaczy.

Jednakże, mamy wyjaśnione wszystkie istotne informacje na temat pięciu najlepszych sprężarek powietrza na górze. Dzięki naszym najlepszym urządzeniom do przedmuchiwania linii zraszaczy, możesz teraz samodzielnie przezimować system zraszaczy.